Østa Elektro AS
62 48 01 40
Elvegata 6
2500 Tynset
Østa Elektro avd. Os
62 48 01 40
Håmmålfjellveien 33
2550 Os

 

 

 

Dag Inge Østgård

Daglig leder

daginge@osta-elektro.no
  917 46 741

Elektriker

Roar Tangen

Installatør / faglig leder Tynset

roar@osta-elektro.no
  91387325

Elektriker

Kristian Berg

Elektroinstallatør / Saksbehandler Tynset

kristian@osta-elektro.no
  957 56 557

Elektriker

Morten Ryen

Elektriker Tynset

morten.ryen@osta-elektro.no
  924 31 749

Elektriker

Morten Løvhaug

Elektriker, Tynset

mortenl@osta-elektro.no
  91702889

kontrollør El & Brannalarm

Kristoffer Mælen

Elektriker Tynset

kristoffer@osta-elektro.no
  41575153

Morten Aspås Ness

Elektriker Tynset

morten.ness@osta-elektro.no
  91709636

Elektriker Varmepumpe montør

Vebjørn Lillebo

Elektriker Tynset

vebjorn@osta-elektro.no

Henrik Røste

Elektriker lærling Tynset

henrik@osta-elektro.no
  97417954

Kjersti Grindflekk

Økonomi og regnskap Tynset

kjersti@osta-elektro.no
  951 89 928

Økonomi

Odd Arne Pederesen

Hjelpemann

.

.

OS

Håmmålfjellveien 33

os@osta-elektro.no
  624 80 140

Vår avdeling på Os dekker alle typer oppdrag for både privat og bedrift

Hege Iren Tollan

Saksbehandler, kundeveileder, installatør

hege@osta-elektro.no
  970 31 284

Kunderådgiver, tilbud

Trond Vangskaasen

Elektriker

trond@osta-elektro.no
  909 55 533

Elektriker Os i Østerdalen Bemel tunnelventilasjon

Per Arne Mikkelsen

Elektriker Os

perarne@osta-elektro.no
  909 81 474

Elektriker Os i Østerdalen

Peder Langøien

Elektriker Os

peder.langoien@osta-elektro.no
  90981476

Edvard Sundmoen

Elektriker Os

edvard@osta-elektro.no
  90862254

Mattias Moen Karlsen

Lærling Os

mathias@osta-elektro.no
  47851865